Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

hotel hesperus M-c Podl - czy to dobre miejsce na wesele?

Utworzony przez justborn, 25 czerwca 2010 r. o 16:57
nir wiem czy wolno ci umieszczac ip komputerow o ile sa prawdziwe bo mozesz miec wieksze klopoty od tych co negatywnie pisali sadze ze wolno, to tylko cyferki. ja tez moge wpisac cyferki i nic. Nie sadze tez, ze jak bylem na weselu gdzies i mnie sie ni podobalo, bo jedzenia bylo malo i np. smierdzace to jak napisze na forum to mi mozna cokolwiek zrobic. Jesli bym zlosliwie zmyslal, celowo oczernial czyjs lokal i sad \by mi udowodnil to z powodztwa cywilnego mozna by mnie pociagnac do odpowiedzialnosci, jednak jesli raz napisalem, ze bylem na weselu i lokal np. to dno do kwadratu z powodu slabego parkingu i chamskiego zachowania kelnerow to nic mi nikt nie zrobi (tak mysle). Co innego, jak ktos na forum napisze jako kilkanascie innych osob, by jakiemus lokalowi zaszkodzic i w sadzie by mu to udowodniono. Czyli caly wpis to straszak wg mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos jakies pismo otrzymal to mam nadzieje, ze wstawi jego scan - usuwajac dane osobowe. Ewentualnie sam 'hotel' niech wstawi, skoro 'hotel napisal' posta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie ze nie moze. opinia o czyms, to normalna sprawa, ale rozprzestrzenienie danych, ktore jednoznacznei okreslaja osobe , adres itp. to przestepstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art. 213 KK § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu; jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego. A poza tym Nie możesz łamać prawa innych walcząc o swoje: "Michał Serzycki, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO) przypomniał, że co do zasady numer IP uznawany jest za dane osobowe, więc podlega ochronie. Wyjaśniał, że czym innym jest wykorzystywanie numeru IP przez dostawcę usługi, a czym innym podawanie go do publicznej wiadomości bez wiedzy i zgody tych, których on identyfikuje". I co teraz powiesz? Będąc na miejscu tych niby winnych doniósł bym na ciecie cwaniaku do GIODO i Prokuratury. Bo skoro jesteś wielki biznesmen to stać cię chyba na wynajęcie prawnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam lokalu i nigdy tam nie byłem i z pewnością nie będę! Ale hipotetycznie; ...weź mi teraz udowodnij że jedzenie mi nie smakowało!!! powołaj na rzeczoznawcę np. Pana Makłowicza a ja powołam Pana Okrasę! HAHAHAAAA!!! Albo że według mnie w lokalu śmierdzi a według ciebie pachnie! Na zapachy i smrody to nawet normy ochrona środowiska nie ma! Trzeba dbać o klienta a nie jeszcze po sądach go ciągać i publikować jego dane w postaci numeru IP! Może wzorem czasów PRL-u zrób w lokalu listę ze zdjęciami osób których nie obsługujesz??? Gratuluję pomysłu w walce o klienta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pewnym sensie słuszna racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IP to dane osobowe podlegające ochronie: www.giodo.gov.pl/520/id_art/3133/j/pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten hesperus to całe gó.wno. jak właścicielka robiła sylwestra to pytała się każdej osoby co się zapisywała o wykształcenie....żeby usadzić od głupszych do mądrzejszych. żarcia na stołach nie ma. ona jest zasępiona i tyle! odstawiła hotel ze środków unijnych i ma lans na cały Międzyrzec. na dodatek kupiła se samochód za 300 tyś i ma podnietę, że z niej wielka bizneswomen stara baba. wnętrze przyznam jest ładne, ale nie polecam..no chyba, że ktoś ma ochotę przepłacić za wesele i wrócić do domu głodnemu- w takim wypadku jak najbardziej;D
W związku z wystosowanym do mnie pismem przez właściciela Hotelu HESPERUS oczekującym sprostowania wypowiedzi z dnia 06-08-2010 oświadczam,że treść tejże wypowiedzi została wymyślona. Z poważaniem Wojciech Branicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel HESPERUS napisał:
Informuję, wszystkich odwiedzających powyższe forum, że osoby, które celowo negatywnie wypowiadają się na temat Hotelu HESPERUS i osób zarządzających tym obiektem zostały zidentyfikowane przez organy porządku publicznego i zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej.Przedstawiam do publicznej wiadomości IP komputerów:1. 83.3.121.582. 83.7.8.2253. 83.19.105.1384. 83.18.175.905. 91.209.152.76. 184.146.162.1397. 188.47.42.2408. 83.238.10.1389. 67.159.44.2410. 213.76.165.175Nie podajemy nazwisk, ponieważ bezpośrednio do tych osób skierowaliśmy odpowiednie pisma.Nie może być tak, że na publicznym forum internetowym można bezkarnie szkalować osoby prywatne i instytucje.
Panie hesperus czy jak ci tam na chrzcie dali .Umieszczanie numerów ip jest to upublicznienie danych prawem chronionych i podlega ustawie o ochronie danych osobowych .Żebyś mógł zlokalizować internautę a tym bardziej oskarżyć go z art.212 kk lub wytoczyć mu proces cywilny musisz w polskich realiach poświęcić od kilku miesięcy do kilku lat bo nasze prawo odbiega o całe lata świetlne od cywilizowanego świata więc jak chcesz kogoś straszyć to się sadzą wymaż .Najpierw poczekasz sobie miesiąc na stanowisko prokuratury która odmówi wszczęcia postępowania , potem poużerasz się trochę z policją która z takich spraw o zniesławienie się śmieje , następnie dostaniesz z sądu pismo żebyś wskazał autorów i daty wpisów czyli zrobił to co powinny trzy instytucje wymienione powyżej czyli kwadratura koła .Ćwiczyłem ten temat i wiem jak to idzie . Reasumując proponuję zastanowić się co można w tancbudzie poprawić a nie wypisywać durnoty na forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojciech napisał:
W związku z wystosowanym do mnie pismem przez właściciela Hotelu HESPERUS oczekującym sprostowania wypowiedzi z dnia 06-08-2010 oświadczam,że treść tejże wypowiedzi została wymyślona. Z poważaniem Wojciech Branicz
wstaw tresc pisemka, bo mnie ciekawi. przestraszyles sie, czy tylko podpucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fredzel1111 napisał:
jak masz wyższe wykształcenie to ok. bo podobno po podstawówce nie wpuszczają. Faktycznie stoły świecą pustkami i ogólnie porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam restaurację i hotel . Jestem z Lublina organizowaliśmy tu wesele córki. Nie znaliśmy tej Pani wcześniej a plotki , które powtarzali nam znajomi kompletnie się nie sprawdziły . Ludzka zazdrość nie ma granic. Rodzina i znajomi z Lublina i Warszawy także zadowoleni. jedzenie smaczne i lekkostrawne , ceny przystępne , wszystko ładnie podane obsługa sprawna. Weselni goście w hotelu mają zniżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hesperus to porażka, jedzenie nijakie, porcje głodowe, wystrój sali byle jaki. Odradzam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROGOZNICZKA U FILIPKA jedzenie rewelacja swojskie wędliny pyszna kuchnia wspaniali gospodarze.POLECAM z całą odpowiedzialnością.W Hesperusie byłem raz i nigdy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z milionami osob, ktore wystawiaja rozne komentarze na TripAdvisorze? Kazdy ma wolnosc slowa i pisze co uwaza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mielismy w Hesperusie wlasne wesele - goscie zadowoleni i my takze. Bardzo ladne pokoje dla gosci. W zaleznosci od ceny mielismy jako Młodzi do wyboru kilka pakietow: Pakiet z 3 cieplymi posilkami, z pięcioma i siedmioma - my wzielismy ten sredni i musze przyznac, ze jedzenia nikomy nie brakowalo i na stolach jeszcze zostalo. Menu wybieralismy sami i wraz z wlascicielka ustalalismy plan. My nie mielismy zadnych zastrzezen - mysle, ze te negatywne komentarze sa przesadzone. Oczywiscie mozliwe, ze ktos byl tam na weselu gdy Młodzi wybrali tańszy pakiet - wtedy jedzenia jest mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel u Kroczka spełnił moje oczekiwania co do obsługi, cen, wystroju i zielonej okolicy. Goście dobrze się bawili, a to dla mnie najwazniejsze :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejsce swojego wesela wybrałam Pałac Domaniowski. Cudowne, urokliwe, przepiękne miejsce. Sceneria naprawdę robi wrażenie, czułam się jak księżniczka:) Sala komfortowa, elegancka i bardzo smaczne jedzenie!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...